Krátkodobá pôžička na nečakané výdavky pred výplatou

Doba, v ktorej žijeme je rýchla, hektická a premenlivá. Každému sa občas stane, že mu peniaze nevyjdú na celý mesiac. Náhle a nečakané náklady dokážu človeka nepríjemne prekvapiť, keď to najmenej očakáva. Našťastie je tu riešenie v podobe malej pôžičky pred výplatou.

Prečo sa rozhodnúť pre krátkodobú pôžičku?

 • Peniaze pred výplatou
  Došli Vám peniaze, ale výplata je ešte ďaleko? Malá pôžička Vám pomôže pokryť bežné i nečakané výdavky a hneď po výplate ju jednoducho vrátite.
 • Rýchlo a jednoducho
  Ak Vás nečakane zasiahli výdavky, potrebujete získať peniaze rýchlo a jednoducho. Krátkodobá pôžička je prispôsobená presne pre takéto situácie. Peniaze pribudnú na Váš účet ešte v ten deň, keď o pôžičku požiadate.
 • Bez ručiteľa
  S krátkodobou pôžičkou pred výplatou získate peniaze bez ručiteľa a bez zbytočného papierovania, čo len urýchli proces vybavenia. Nemusíte nikam chodiť, malú pôžičku jednoducho vybavíte online z pohodlia domova.
 • Férový a profesionálny prístup
  Obchodní zástupcovia Vám všetky detaily pôžičky jasne a zreteľne vysvetlia. Zmluva je prehľadná bez zavádzajúcich informácií a bez skrytých alebo dodatočných poplatkov.

Akú sumu si klient môže požičať?

V rámci malej pôžičky pred výplatou si klient môže požičať od 25 € do 350 €. Ide o menšiu sumu, ktorá však stačí na pokrytie nutných výdavkov pred výplatou. Po výplate klient môže peniaze ľahko vrátiť.

Kedy treba pôžičku splatiť?

Malá pôžička sa klientom poskytuje na kratšie časové obdobie, aby im pomohla pokryť náhle a nečakané výdavky pred výplatou. Krátkodobú pôžičku je možné splatiť kedykoľvek v lehote do 30 kalendárnych dní.

Ako získať krátkodobú pôžičku?

Získať krátkodobú pôžičku môžete veľmi ľahko, priamo z pohodlia domova. Celý proces vybavenia sa skladá z troch jednoduchých krokov.

 1. Vyplňte online formulár
  Na webe nájdete prehľadný online formulár, do ktorého zadáte základné údaje. Vyplnením online formulára sa k ničomu nezaväzujete.
 2. Kontaktuje Vás obchodný zástupca
  Čoskoro po odoslaní online formulára sa s Vami skontaktuje obchodný zástupca, ktorý Vám objasní všetky detaily pôžičky a odpovie na prípadné otázky. V prípade Vášho záujmu sa pôžička schváli.
 3. Peniaze máte na účte
  Po schválení pôžičky sa Vám peniaze v najkratšom možnom čase prirátajú na bankový účet, odkiaľ si ich môžete pohodlne vybrať. V prípade, ak bankový účet nemáte, peniaze môžu prísť k Vám domov aj prostredníctvom poštovej poukážky.